logo-3

خرید وپرداخت آنلاین ارزی گروه سفته

  پرداخت ارزی هزینه ثبت نام کنفرانس ها, ژورنال ها, آزمون های بین المللی ,دانشگاهها ,سفارتخانه ها و شرکتهای خارجی

رزرواسیون آنلاین پرواز ,هتل و قطارهای خارجی وخریدهای آنلاین ارزی - ارائه ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی و مجازی

 

چیزهای که شما لازم است شما در رابطه با آدرس آی پی بدانید.

17. 12. 10
Hits: 968

مطالب این بخش توسط بخش ترجمه گروه سفته تهیه شده است و هرگونه کپی برداری ممنوع است ومتخلفین تحت پیگرد جدی قرار خواهند گرفت

لینک به مطالب سایت آزاد است

ip101 optدر آنجا اطلاعات زیادی در رابطه با نگرانی ها و سردرگمی های آدرس آی پی وجود دارد.بخشی از وظایف ما جدا کردن اطلاعات است ،که ما اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم.شما می توانید در رابطه با اصول اولیه IP در مقاله ما با نام”IP 101” اطلاعاتی کسب کنید.

آدرس IP یک موضوع روز مره نیست؛در حقیقت یک موضوع غیر رایج مرتبط به کامپیوتر و خارج از آن می باشد.بنابراین شما به عنوان یک بیگانه آن را تهدید کننده احساس نکنید.بنابراین ما اینجا هستیم برای آموزش وآگاه کردن شما بدون اینکه این موضوع برای شما را گیج کننده نباشد.

10 چیز است که شما باید در رابطه با آـدرس IP خود بدانید.

1.شما باید یک آدرس آی فعال آنلاین داشته باشید:

به طور دقیق تر،هرزمان که شما آنلاین هستید به طور اتوماتیک یک آدرس IP فعال دارید.IP برای پروتکل اینترنت:پروتکل ها دستور العمل های اتصالی و مقررات مرتبط به شبکه های اینترنتی را کنترل می کنند.

2.آدرس های IP مختص کامپیوترهای شماست نه دیگران:

آدرس IP که شما به وسلیه آن به اینترنت و شبکه وصل هستید،این آدرس IP فقط روی سیستم و کامپیوتر شما وصل است.آدرس IP ای که شما در کافه به آن وصل هستید با آدرس IP ای که شما در خانه وهتل و هواپیما استفاده می کنید بسیار متفاوت می باشد.یکبار این را امتحان کنید تا ببینید.

3.هر کسی که شما به طور آنلاین بااو درارتباط هستید.می تواند آدرس IP شما را ببیند(اگر آنها بدانند که شما چطور آن راپیدا کرده اید)

آدرس IP شما برای دیگران علنی و واضح نیست،اما مخفی و پنهان هم نیست.مدیر یک شبکه وبسایت که از لحاظ فنی هم بسیار باهوش و زیرک می باشد خیلی راحت می توانند آدرس IP کامپیوتر شما را زمانی که از وب سایت های آنها دیدن می کنید و ایمیلی به آنها ارسال می کنید ببینند در واقع آنها همان شماره را که شما در WhatIsMy address.com می بینید ؛می بینند.

4.فقط یک ارائه دهنده خدمات اینترنتی(ISP) نام و آدرس خانه ای که مرتبط با آدرس IP شما می باشد می داند:

به منظورفرستادن صورت حسابی از کارکردهای ماهانه اینترنت برای شما،آنها باید آدرس IP شما را بدانند.هرچند که آنها اطلاعات شخصی شما را به طور محرمانه حفظ می کنند و آدرس IP و نام و آدرس های مشتریان را محرمانه نگه میدارد.هرچند آنها در مواقع لزوم این اطلاعات را تحت حکم احضاریه و سازمان های اجرای قوانین نشان خواهند داد.

5. آدرس IP شما هرگز نام شما و یا محل واقعی اقامت شما را نشان نمی دهد:

اگر شما روی نقشه صفحه خود کلیک کنید درآنجا شما جزئیات فراوانی از اطلاعات (state،ISP و...) را خواهید دید.اما خبری از اطلاعات شخصی در آنجا وجود ندارد.

6.کسی می تواند اطلاعات کلی از مکانی که شما در آن هستید و یا زمانی که شما آنلاین می باشید را کسب کند:

این چیزی است که نقشه بالا نشان می دهد.خدمات تعیین مکان جفرافیای که براساس آدرس IP می تواند مکان یک کاربر کامپیوتری راحدس بزند.

همه آنها باید این کار را انجام دهند و آدرس IP شمارا با استفاده خدمات IPLookup ثبت کنند.آنها هنوز هم نمی دانند که کابر کامپیوتر چه کسی می باشد.

7.شما می توانید آدرس واقعی IP خود را پنهان کنید:

به طور دقیق تر شما می توانید از یک آدرس IP متفاوت استفاده کنید،IP ای که شما فعالانه از آن استفاده می کنید.شما در واقع می توانید ازطریق یک شبکه خصوصی مجازی(VPN) این کار را انجام دهید.

8.یک وبسایت می تواند از طریق مشاهده و بازدید به طور آنلاین نسبت به عملکرد ها عکس العمل نشان دهد:

تبلیغ کنندگان از ردیابی آنلاین استفاده می کنند تا تبلیغاتی که مورد علاقه بازدید کنندگان می باشد،آنها را در سایت ها قرار دهند.سیستم های ردیابی کننده وبسایت ها می توانند بازدیدکننده گانی که از یک آدرس IP استفاده می کنند تشخیص دهند.پیشنهاد تبلیغاتی برای مقالات و موضوعاتی که ممکن است کاربرانی که از آدرس IP استفاده می کنند را علاقه مند کند.

9.آدرس IP و تمام اطلاعات شمامی توانند در واقع کسی را به سمت شما هدایت کند:

اگر شما به کسی نام واقعی و شهر محل زندگی خود را نشان دهید،با فرستادن یک ایمیل (شامل آدرس IP واقعی خود) ازمحل زندگی خود باعث می شوید آنها بتوانند از تمام اطلاعاتی که از طریق آدرس شما کشف کردند استفاده کنند.

10.VPN بهترین وآسانترین راه برای مخفی کردن آدرس IP می باشد:

همچنین علاوه بر آن،مزایای ایمنی آنلاین دیگری را ارائه می دهد.ازجمله کامپیوتر و سیسستم شمارا خارج از دسترس دیگران قرار می دهد. و همچنین اطلاعات مربوط به امور مالی و شخصی شمارا حفظ می کند.برای اطلاعات بسیشتر باید VPN هایمان را با هم مقایسه کنیم.