logo-3

خرید وپرداخت آنلاین ارزی گروه سفته

  پرداخت ارزی هزینه ثبت نام کنفرانس ها, ژورنال ها, آزمون های بین المللی ,دانشگاهها ,سفارتخانه ها و شرکتهای خارجی

رزرواسیون آنلاین پرواز ,هتل و قطارهای خارجی وخریدهای آنلاین ارزی - ارائه ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی و مجازی

 

ساده ترین حقه ها برای متنوقف کردن حکرها

17. 12. 05
Hits: 946

مطالب این بخش توسط بخش ترجمه گروه سفته تهیه شده است و هرگونه کپی برداری ممنوع است ومتخلفین تحت پیگرد جدی قرار خواهند گرفت

لینک به مطالب سایت آزاد است

stop hackers

همیشه در فضای مجازی جنگی بر پااست.جنگی بین شرکت ها و آژانس هایی که در واقع تلاش آنها برای خدمت به مشتریانشان در برابر دزدان فضای مجازی(هکرها و جاسوس ها...) که اطلاعات آنها را حفظ کنند.

اما حمله های آنلاین می تواند از نزدیک باشد:مثلا بعضی از سارقان آنلاین خیلی آرام به شبکه های اینترنتی بی سیم ناامن هتل ها و مسافرخانه و کافی شاپ ها که اغلب شما از آن استفاده می کنید؛وصل می شوند.

گاهی اوقات حکرها فقط می خواهند که کسب و کاردیگران رابرای انتقام خراب کنند.گاهی برای جبران خسارت باید کامپیوتر حفظ شود.گاهی این هکرها اطلاعات بانکی و کارت اعتباری شما را سرقت می کنند و آنها را چندین و چندین بار به هکرهای دیگر می فروشند.

این عناوین ترسناک هستند و در عین حال حقیقت دارند.و شما نمی توانید اتفاقاتی که در روز در اطراف شما رخ می دهد نادیده بگیرد.در آنجا حملات اینترنتی بسیار مهمی هستند که در طول چند سال اخیر به وقوع پیوسته اند.

کابران اشلی مدیسون:هرکرهایی که اطلاعات میلیون ها زوج متاهل را که دنبال کار بودند سرقت کردند.

کارکنان دولت ایالات متحده:هویت بیش از 20 میلیون نفر را که در جستجوی کار دولتی بودند به سرقت رفتند.

کارکنان سونی:هرکرهایی که ایمیل های بسیار حساس و اطلاعات شخصی هزاران شرکت و و کارمند را به سرقت رفته و آنها رابه اشخاص دیگر فرستاند

خریداران عمده:کسانی که بیش از 50 میلیون کریدیت کارت و و شماره حساب و ایمیل را سرقت کرده اند.

مشتریان جی پی مورگان:کسی که اطلاعات بانک های بزرگی را حک کرده است.مورگان که اطلاعات بیش از 80 میلیون مشتری و همچنین کسب و کارهای کوچک را کشف کرده است.

متاسفانه سوءاستفاده ازکلمه "هدف":هدف های عمده فروشی و خورده فروشی که مورد حمله واقع شدو هکرها که اطلاعات ایمیل و کارت های اعتباری بیش از 100 میلیون نفر از خریداران را به سرقت رفتند.

هکری که شما را تحت تاثیر قرار می دهد:در سال 2017 در یک حمله جهانی به صدها کشور در سراسر جهان توانست میلیون ها کاربر کامپیوتر را در صدها کشور و سازمان جهانی تحت تاثیر قرار دهد.

این حمله های بزرگ اینترنتی اغلب صدمات زیادی به مردم عادی می زند کسانی با اعتما به شرکت ها اطلاعات شخصی خود را در اختیار آنها قرار می دهد.

در اینجا 5 اقدام وجود دارد که شما م توانید انجام دهید که شما می توانید شانس خود را بیشتر کنید و و از حمله های اینترنتی آنلاین علیه اطلاعات شخصی خود در امان باشید.

1.گذر واژه هایتان را تغییر دهید؛و ابتدا از قدیمی ترین آنها شروع کنید:

احتمالا شما از شنیدن این توصیه خسته شده اید.این خیلی مهم است که شما این پیشنهاد را رد نکنید و کمی به آن فکر کنید؛چون شما نمیدانید که بسیاری از پسورهایی که شما استفاده کرده اید در واقع در سرزمین هکرها موجود می باشد و آماده بازگشایی بسیاری از حساب ها می باشد.لطفا مراقب باشید شما باید سالیانه چندین بار در حساب ALL کلمه عبور را عوض کنید.

2.هر زمان که شما درسایت هستید از تکرارپسوردها جلوگیری کنید:پسوردهای شما دردواقع کلیدهای اصلی برای هکرها برای باز کردن حساب های اعتباری و ایمیل های شخصی شما می باشد؛بنابراین این کار را برای آنها آسان و راحت نکنید.استفاده نکردن از پسوردهای تکراری و یا حتی شبیه به هم را هدف خود قرار دهید.و در حالی که شما در صفحه خود هستید حتی پسوردهای ساده ای مانندabcd را جایگزین پسورد قبلی خود کنید تا از تکرار جلوگیری گرده باشید.

3.در نقل و انتقال کارت های اعتباری زمانی که حادثه ای رخ می دهد کارت های اعتباری امنیت بیشتری دارا هستند:این مقاله درابطه با جهان اینترنت خطرناک امروز می باشد.واقعیت امر این است که با استفاده از یک کارت اعتباری عمده ،که روش مناسب برای انجام معاملات به جای گیفت کارت و یا کارت های اعتباری و دیگر کارت های پرداخت می باشد.کارت های اعتباری که توسط ارائه کننده گان عرضه می شوند از امنیت بیشتری دارا هستند؛چیزی که شما در واقع در دنیای خطرناک اینترنت امروز نیاز دارید.

4.بایستید.نگاه کنید.پاک کنید.

شما باید تعداد کلیک هایی که بر روی ایمیل و پیام های متنی خود انجام میدهید محدود کنید.ممکن است یک شیوه بسیار سختی برای پیشرفت باشد.اما زمانی که شما حساب های ایمیل خود را چک می کنید شما باید آهسته تر عمل کنید.از آنجایی که اکثر کلاه برداران اینترنتی با استفاده ازفیشینگ و دیگر حقه های مهندسی اجتماعی استفاده می کنند تا شما هنگام بازکردن ایمیل روی لینک هایی که موجود است کلیک کنید و حتی ممکن است برخی اطلاعات خود را با آنها به اشتراک بگذارید حتی اگر نام و ایمیل کس دیگری باشد.لطفا تعداد ایمیل های درخواستی را کاهش دهید و تنها در مواردی که لزوم دارد پاسخ دهید.

5.دفاع کامپیوتر و شبکه های اینترنت خود را افزایش دهید:

به یاد داشته باشید هنگامی که شما از یک کامپیوتر شخصی استفاده می کنید؛در واقع در برابر تلاش هکرهای جهانی بسیار آسیب پذیر می باشید.به طور ساده این یک حقیقت می باشد.بهترین دفاع شما این است که شما باید مطمئن شوید که از به روز ترین نسخه های هر برنامه استفاده می کنید.ابتدابا برنامه ویندوز شروع کنید.به اینترنت رجوع کنید و مطمئن شوید که آیا مایکروسافتی را که شما استفاده می کنید برنامه به روز رسانی دارد.(شما ممکن است بخواهید مورد توجه قرار دهید کامپیوتری جدید و ویندوز 10 را در نظر بگیرد که دارای یک درگاه جامع و کامل است البته باید مطمعن شوید که یک برنامه آنتی ویروس خوب دارید که شما آن را اخیرا نصب و آبدیت کرده اید.