logo-3

خرید وپرداخت آنلاین ارزی گروه سفته

  پرداخت ارزی هزینه ثبت نام کنفرانس ها, ژورنال ها, آزمون های بین المللی ,دانشگاهها ,سفارتخانه ها و شرکتهای خارجی

رزرواسیون آنلاین پرواز ,هتل و قطارهای خارجی وخریدهای آنلاین ارزی - ارائه ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی و مجازی

 

راههایی که مردم می توانند ازطریق آدرس آی پی شما جاسوسی کنند

17. 12. 03
Hits: 1089

مطالب این بخش توسط بخش ترجمه گروه سفته تهیه شده است و هرگونه کپی برداری ممنوع است ومتخلفین تحت پیگرد جدی قرار خواهند گرفت

لینک به مطالب سایت آزاد است

photo 2017 12 03 12 30 24

چه حسی به شما دست می دهد وقتی کسی دزدکی مبایل شما را نگاه می کند.

طبق آخرین آمار بدست آمده توسط ما که نشان می دهد؛ تنها افرادی خارج از اینجا وجود دارند که آی پی آدرس شما را می دانند که در واقع ارائه کننده سرویس خدمات اینترنت شما در Cox Cables و verizons در جهان می باشد.

واقعیت امر این است که هر کسی با دانش بسیار کم نیزقادر است که آدرس و IP شما را کشف کندوآن را ببیند.شما باید متوجه این موضوع باشید.با استفاده از یک تکنیک فنی و کامپیوتری درهر جایی،شرکت ها و نهاد های دولتی یا گروههای جوانان خلافکار که خیلی راحت آدرس IP شمارا حک می کنند.

مطمئنا این سوال را از خود خواهید کرد که آیا آنها از ما اجازه نخواهند گرفت؟آنها بدون اجازه شما IPشما را خراب خواهند کرد.

با این وجود شما بازهم تعجب می کنید که اصلا حساب IP شما برای کسی اهمیت دارد.

خب افراد دلایل متفاوتی برای اینکه بخواهند آدرس IPشما رابدانند را دارند، وهمچنین از راههای متفاوتی برای دانستن آن دارند.

چرا آنها آدرس IP شما را می خواهند؟

در یک تجارت ممکن است بخواهند آدرس IPشما را بدانند و از طریق آدرسIP شما در واقع مکانی را که شما د آن هستید رد یابی کنند.آنها واقعا دلایل خیلی خوبی برای این کار دارند.

اجازه بدید به این شکل فرض کنیم که یک مشتری آنلاین خرده فروشی در واقع کسی که در واقع آدرس خود را نیویورک معرفی می کند؛ اعلام می کند هزاران دلار کالای فانتزی را از یک شرکت خریداری کرده است .هر چند زمانی که شرکت آدرس مشتری را دریافت می کند متوجه می شود که آن مکان در روسیه و چین بوده و اینجاست که یک مشکل واقعی پیدا می شود.

بنابراین آدرس IP شما را،تبلیغ کنندگان و شرکت ها و وب سایت های خدماتی زمانی که شما از سایت های آنها دیدن می کنید و یا اینکه روی تبلیغات و وبسایت های آنها کلیک می کنید به دست می آورند.

چطور کسی می تواند آدرس آی پی شمارا بدست آورد؟

1.با قرض گرفتن کامپیوتر و یا وسیله هوشمند شما:اگر کسی کامپیوتر شما را به امانت بگیرد و یااستفاده کند،آنها به ساده گی می توانند با نوشتن What is my ip address که آدرس IP شما بالا می آید،وآنها به راحتی می توانند آن را به دست آورند.

2.با ضربه زدن به شبکه بیسیم :اگر شبکه خانگی شما امن نباشد یک غریبه به راحتی می تواند به شبکه بی سیم شما وصل شده،و یا اگر به مهمانی اجازه استفاده از سیستم خود را بدهید و رمز سیستم را هم در اختیار او قرار دهید او به راحتی می تواند آدرس IP شما را کشف کند.

3.آنها آن را از ایمیل شخصی شما بیرون می کشند:اکثر ارائه دهنده گان ایمیل واینترنت در واقع خیلی راحت با فرستادن ایمیلی به شما می توانند آدرس IP شما را حک کرده،ارائه دهنده گان خدمات اینترنتی کوچکتر و یا افراد که خدمات اینترت ایمیل خود را نصب می کنند که ممکن است هنوز آدرس IP آنها نشان داده شود.

4.با استفاده از یک ایمیل به شکل حشره:(با تشکر از توجه شما:این اشکال در واقع ویروس یا مخرب نیستند این یک کد است که در یک تصویر حک شده است)اگر شما این ایمیل را درست قبل ازهنگام باز کردن ایمیل خود می بینید.این کد به فرستنده نشان می دهد که شما در حال خواندن ایمیل هستید و خیلی راحت می تواند آدرس IP شما را بدست آورد.در آنجا حتی خدماتی وجود دارد که کدهایی شبیه این را روی سیستم نصب کنند و چک کنند چه کسی در حال خواندن ایمیل می باشد.

photo 2017 12 03 12 30 10

5.ازطریق server logs وب سایت:در ایجا نشان داده می شود که چطور اینترت کار می کند.هر زمان که شما از وب سایتی دیدن می کنید شما در واقع ادرس IP خود را در آنجا می گذارید؛گذشته از همه اینها که پسورد دیجیتالی شما که به طور آنلاین وصل هستید.یک وب سایت اگر بخواهد می تواند رایانه های وب سرور خود را برای بررسی تمام آدرس های IP جستجو کند.برای دیدن پیام ها و یا دیدن کسی که از سایت دیدن می کند.

6. در انجمن های اینترنتی:به اشتراک گذاشتن ایده ها و یا شرکت در یک بحث در رابطه با فروم؛ به خصوص دررابطه با یک آموزش آنلاین پر طرفدار است.احساس شما ممکن است در تشخیص صدا وو همچنینایده های شما دخیل باشد. ولی IP آدرس شما ممکن است کامپیو تر شما را به عنوان یک مدیر تعیین کند.ودر نتیجه آنها شما را از شرکت در آن ممنوع می کنند.

7.از طریق وبلاگ نویسی:وبلاگ نویسان معمولا در قسمتی که بتوانند نظرات خوانندگان را بخوانند شروع به نوشتن می کنند؛نه تنها مدیران وبلاگ نویسی آن چیزی را که شما می گویید می توانند بخوانند بلکه آنها می توانند آدرس IP شما را با زدن چندین کلید کشف کنند.

8.از طریق سایت ها و رسانه های اجتماعی(فیس بوک،توییتر،اینستاگرام،اسنپ چت،و...):از آنجایی که مدیران سایت ها آدرس IP شما را می دانند ولی آنها آدرس شما را فاش نمی کنند.همچنین اگر در روی یک اگهی و یا لینکی کلیک کنید آنها آدرس IP شما را ضبط خواهند کرد.

photo 2017 12 03 12 30 31

9.از طریق شبکه های پیام رسانی:زمانی که شما از گوشی خود برای پیام رسانی استفاده می کنید هر زمان که شما از طریق برنامه هایی مانند واتساپ و وایبرو سایر برنامه های پیام رسانی به دوستانتان وصل می شوید در واقع از آدرس IP استفاده می کنید؛وآدرس آی پی شما برای کسی که به او پیام می فرستید قابل رویت می شود.استفاده از برنامه های آی پی به طور باور نکردنی در حال رشد می باشد.و وبسایتی که شما به آن پیام می فرستید به راحتی به آدرس IP شما دسترسی پیدا می کند.در آنجا سایت هایی مثل grabify.link وiplogger.org وجود دارند که شما می توانید به عنوان لینگ های قابل پیگیری استفاده کنید.

10.از طریق کار کردن با ایمیل:سرور ایمیل در ایمیل دفتر شما در واقع می تواند آدرس IP شما را نشان دهد ویک فرد هوشمند و مبتکر IT می تواند به آسانی از روی آدرسIP شما محل کار شما را کشف کند