logo-3

خرید وپرداخت آنلاین ارزی گروه سفته

  پرداخت ارزی هزینه ثبت نام کنفرانس ها, ژورنال ها, آزمون های بین المللی ,دانشگاهها ,سفارتخانه ها و شرکتهای خارجی

رزرواسیون آنلاین پرواز ,هتل و قطارهای خارجی وخریدهای آنلاین ارزی - ارائه ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی و مجازی

 

شیرینی فروشی های مشهور پاریسی

17. 10. 22
Hits: 1559

مطالب این بخش توسط بخش ترجمه گروه سفته تهیه شده است و هرگونه کپی برداری ممنوع است ومتخلفین تحت پیگرد جدی قرار خواهند گرفت

لینک به مطالب سایت آزاد است.

 

 

فرانسوی ها عاشق میان وعده های بعد از ظهر هستند و ما می دانیم چرا.با دارا بودن تعدادی از بهترین شیرینی ها و دسر ها در جهان , شیرینی فروشی های پاریس به راستی غیر قابل چشم پوشی هستند.

 

لَ میه کَلین

La Mie Câline

آدرس:شماره ی 16 , بلوار سنت دنیس, 75010 , پاریس , فرانسه  

 

Slide1

این نانوایی یا شیرینی فروشی فرانسوی سنتی , یکی از بهترین مکان ها برای رفتن در پاریس است, اگر بخواهید که ازدلخوشی های   پاریسی  لذت ببرید  . لَ میه کَلین طیف گسترده ای از شیرینی های وسوسه انگیز را ارائه می دهد , برای مثال اکلیر های خامه ای که در 6 طعم متنوع وجود دارد.آن ها همچنین  برای سوپر کوکی هایشان,  بسیار مشهورند  .یک تجربه که سیستم چشایی شما را تحریک می کند: از مغز شیرین و چسبناک و همچنین مقدار زیاد  شکلات که در دهان شما آب می شود.زمانی که یکی از آن ها را بچشید , تمایل به یکی دیگر خواهید داشت.

Slide2

مزون کَغتُن

Maison Carton

 آدرس:شماره ی 6, بولوَق دُ دُنَن , 75010, پاریس , فرانسه

Slide3

مزون کغتُن که تنها دقایقی با مسافرخانه ی گَغ دو نَغ(Gare du Nord)  فاصله دارد , بخاطر شیرینی های خانگی لذیذ و کیفیت بالایش مشهور است . این شیرینی ها, نه تنها  خانگی هستند بلکه ارگانیک نیز هستند.چه در جستجوی نان و یا چیزی شیرین تر باشید مانند تارت و دسر های شکلاتی , مزون کغتُن به شما چیزی جز بهترین ارائه نمی دهد.در زمانی کوتاه , یکی از نانوایی های محبوب شما خواهد شد.

Slide4

 دوپَ عِ دِزیدِه

Du Pain et des idées

آدرس:شماره ی 34, خیابان ایوْتودیک , 75010, پاریس, فرانسه

Slide5

این نانوایی کوچک که صاحب آن کریستف وَسوق است بهترین جا  است , اگر بخواهید بعضی از شیرینی های بخصوص فرانسوی را امتحان کنید.اگر خواهان  صبحانه ای هستید  که بتوانید با خود ببرید و یا یک میان وعده , این مکان برای شما بسیار مناسب خواهد بود.مکانی فوق العاده  برای تجربه ی کروسان های فوق العاده و نان های ترد و تازه.فضای داخلی آن ساده , جذاب و دلپذیر است.طعم بعضی نان های خاص با تغییر فصل در اینجا تغییر می کند, یکی از این طعم ها پسته و شکلات است که در بالا تصویرش موجود است.

Slide6

لَدوغی

Ladurée

 آدرس :فغانس, 75, خیابان شانزه لیزه, 75008 پاریس, فرانسه

Slide7

البته ما نمی توانیم از ماکارون های منحصر به فرد لدوغی که در سطح جهان مشهور است , چشم پوشی کنیم.خود کافه تجربه ای است متمایز, که نباید آن را از دست داد.فضای داخلی بشدت زیباست وشیرینی شما هم در بهترین شکل ممکن ارائه می شود , مزه اش نیز  به همان خوبی ظاهرش خواهد بود .مکانی فوق العاده برای اینستاگرامر ها.

Slide8

 پَن دُ سوکغ

Pain de Sucre

آدرس:شماره ی 14, خیابان غام بو تَ , 75003 

Slide9

اگر در منطقه ی مارِ قدم می زنید , ممکن است با این جواهر کوچک برخورد کنید.در اینجا با مارشمالو های چند رنگ , طعم های عجیبی که هیچ جای دیگری پیدا نمی کنید و شیرینی های بخصوص مواجه می شوید.دس های اینجا در عین سادگی , بسایر مسحور کننده هستند و در عین خلاقیت ایجاد شده اند.ما به شما مارشمالوی شکلات و نارگیل را پیشنهاد می کنیم .منطقه ی مارِ بریا کسانی که در پاریس هستند, به شخصه یک دیدنی واجب است.پس در زمانی که در حال بررسی این منطقه ی زیبا هستید , خودتان را در پَن دُ سوکغ مهمان کنید.

Slide10