logo-3

خرید وپرداخت آنلاین ارزی گروه سفته

  پرداخت ارزی هزینه ثبت نام کنفرانس ها, ژورنال ها, آزمون های بین المللی ,دانشگاهها ,سفارتخانه ها و شرکتهای خارجی

رزرواسیون آنلاین پرواز ,هتل و قطارهای خارجی وخریدهای آنلاین ارزی - ارائه ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی و مجازی

 

هفته ی تجارت چین در تهران

17. 09. 16
Hits: 1030

مطالب این بخش توسط بخش ترجمه گروه سفته تهیه شده است و هرگونه کپی برداری ممنوع است ومتخلفین تحت پیگرد جدی قرار خواهند گرفت.

لینک به مطالب سایت آزاد است.

 

iranchinafair

 

"یک جاده , یک کمربند" چین ,  برنامه ای  جامع است برای سازماندهی کردن توسعه ی اقتصاد ی بین المللی و تجارت , که دلیلی برای برگزاری هفته ی تجارت چین بوده است .اتاق تجارت چین(CCPIT) قبلا با موفقیت نمایشگاه های متعددی برای کالا های با کیفیت چینی  برپا داشته است.در سال 2016 هفته ی تجارت چین در تهران برگزار شد.با حمایت مستمر دولت چین و اتاق تجارت ایران, هفته ی تجارت چین برای دومین بار در ایران برگزار می شود.

این نمایشگاه از 19 سپتامبر در مرکز نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب در تهران شروع می شود و تا 22 سپتامبر ادامه دارد.هفته ی تجارت چین , تاجران ایرانی را با شرکت های چینی آشنا می کند و فرصتی یگانه برای ملاقات , مباحثات و بسط بنیان های اقتصادی و روابط تجاری , بوجود می آورد.

این نمایشگاه تجاری به عنوان مرکزی برای بیش از صد ها تولید کننده ی چینی است که نه تنها به دنبال ارتباط با شرکت های صادرات وواردات محلی و منطقه ای هستند, بلکه  در جستجوی  توزیع کنندگان, آژانس های فروش ,   جذب مشتریان و شرکای سرمایه گذار احتمالی وایجاد شراکت انتفاعی , هستند.

به بازدید کنندگانی که صاحب تجارت های کوچک , بزرگ و متوسط هستند و یا آن ها را اداره می کنند خوش آمده گفته می شود و از آن ها دعوت به عمل می آید تا حضور بهم رسانند.

یکی از رخداد های مهم هفته ی تجارت چین برپایی"ورکشاپ های تامین منابع چین است که مصمم است تا برای بازدید کنندگان نکات و روش هایی در باره ی اینکه چگونه بصورت تجربی وبا رعایت موارد امنیتی منابع اولیه کالا ها را از چین تهیه کنند, شرح  دهد.

با وجود حمایت های صنعتی و دولتی , سازمان دهندگان هفته ی تجارت چین هفته ها وقت صرف ملاقات کردن با شرکت هایی از استان های مهم برای مثال جیانگسو, سی چوان , گوانگدونگ , ژجیانگ , شانگهای کرده اند.این اقدام برای اطمینان از اینکه بهترین صنایع و تولیدات چینی در این رویداد نماینده خواهند بود, صورت گرفت.شرکت های کوچک و متوسط می توانند از حمایت تمام و کمال اتاق تجارت چین در رابطه با هفته ی تجارت چین بهره مند شوند که بدین معنی است که شرکت هایی که حضور می یابند می توانند یارانه (سوبسید) حضور در نمایشگاه های خارجی را درصورت دارا بودن شرایط, دریافت کنند.

هفته ی تجارت چین تهران شامل خدمات و کالا های چینی از بخش هایی مانند مواد اولیه ساخت با فناوری های بالا و ماشین آلات , لوازم برقی خانگی , لباس ها و منسوجات , دیزاین داخلی , محصولات شیمیایی, قطعات اتومبیل و لوازم جانبی , نور و انرژی , لوازم الکترونیک هوشمند , چاپ , بسته بندی و پلاستیک و خدمات بهداشتی درمانی است.

منبع:www.iranchinafair.com