logo-3

خرید وپرداخت آنلاین ارزی گروه سفته

  پرداخت ارزی هزینه ثبت نام کنفرانس ها, ژورنال ها, آزمون های بین المللی ,دانشگاهها ,سفارتخانه ها و شرکتهای خارجی

رزرواسیون آنلاین پرواز ,هتل و قطارهای خارجی وخریدهای آنلاین ارزی - ارائه ویزا کارت و مستر کارت فیزیکی و مجازی

 

ده کشور برتر در اقتصاد جهانی

اقتصاد جهانی
Hits: 2356

ده کشور برتر در اقتصاد جهانی

در جهان کشورهای زیادی وجود دارد که اقتصاد انها با یکدیگر متفاوت است برخی دارای اقتصادی بسیار قوی و برخی ضعیف

هستند این مطلب شما را با کشورهای قوی در اقتصاد آشنا می کند

امریکا

این کشور بزرگترین و قوی ترین اقتصاد جهانی را دارد و 24 درصد کل تولید جهان در این کشور می باشد .در سال های اخیر این کشور با مشکلات اقتصادی زیادی مواجه شده است و چین برای این کشور رقیبی سخت به حساب می آید .

چین

این کشور در ابتدا بسیار فقیر بود ولی در سال 1978 با اصلاحاتی که ایجاد نمود سبب نجات عده زیادی از فقر شد میزان تولید ناخالص این کشور 11.3 تریلیون دلار است که با توجه به رشد اقتصادی این کشور این رقم بالاتر نیز خواهد رفت

 

 

 

ژاپن

اقتصاد این کشور بسیار قوی است و تورم در این کشور وجود ندارد ژاپنی ها با فرهنگ قناعت و صبر خود توانستند به نرخ بالای توسعه و رشد اقتصادی دست یابند تولید ناخالص داخلی به صورت سرانه 38893 دلار می باشد .

آلمان

این کشور قوی ترین کشور در اروپا به شمار می رود و در صنایع خودرو سازی ماشین آلات و ادوات کشاورزی و مواد شیمیایی در صدر می باشد .اما تعداد بالای بی پناهان و پناهجویان این کشور را با مشکل مواجه نموده است تولید ناخالص داخلی این کشور 3970000000000 دلار می باشد .

انگلیس

انگلیس یکی از کشورهای قوی در اروپا است که سرانه تولید ناخالص ملی 2650000000000 دلار می باشد این کشور در کشاورزی بسیار قوی است و بسیاری از مردم این کشور از طریق کشاورزی زندگی می کنند .و 60 درصد نیازهای غذایی در داخل کشور تولید می شود .

فرانسه

فرانسه یکی از کشورهای اروپایی قدرتمند و دارای بیشترین گردشگر است تولید ناخالص ملی این کشور   2480000000000 دلار است .مشکل بزرگ فرانسه نرخ بالای بیکاری است که به حدود ده درصد رسیده است .

هند

هند دارای اقتصاد قوی در آسیا است و به کشاورزی نیز بسیار وابسته است تولید ناخالص داخلی 8700000000000 دلار است . اقتصاد این کشور به سوی صنعتی شدن پیش می رود

ایتالیا

این کشور هشتمین اقتصاد جهان را داراست ولی با مشکلاتی مانند بدهی های خارجی و آمار بالای بیکاری مواجه است . دولت تلاش می کند تا با روش های جدید اقتصاد این کشور را قوی سازد .

برزیل

این کشور در حال حاضر با کشاورزی و خدمات اقتصاد خود را رونق داده است و با مشکلاتی مانند بدهی های بالا و بیکاری مواجه است

کانادا

این کشور در رده دهم جهانی قرار دارد و نرخ تولید ناخالص ملی 1530000000000 دلار است این کشور با نفت و محصولات نفتی به رشد بی سابقه ای رسیده است .

 

منبع :http://www.investopedia.com/articles/investing/022415/worlds-top-10-economies.asp

مطالب این بخش توسط بخش ترجمه گروه سفته تهیه شده است و هرگونه کپی برداری ممنوع است ومتخلفین تحت پیگرد جدی قرار خواهند گرفت

لینک به مطالب سایت آزاد است